СФНУ
6
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому
Вітаю!

Я менеджер з продажу нерухомості в Бучанському районі. Працюю в найбільшій агенції нерухомості регіону - Квартал Груп. У нас найбільша база ексклюзивних об'єктів регіону, а також 0 комісійних за послуги для моїх покупців.

Зі мною ви можете придбати комфортний варіант житла (первинний та вторинний ринок) або комерційної нерухомості в найкоротші терміни за максимально вигідною ціною.

Безкоштовна консультація по іпотечних та державних програмах. Гнучкі графіки оплати, готівковий та безготівковий розрахунок, розтермінування.

Повна підтримка на всіх етапах угоди. Юридичний аудит та підготовка всіх необхідних документів, щоб Ви були впевнені в законності та безпечності угоди.

Якщо Ви бажаєте придбати нерухомість без зайвих проблем та труднощів, Телефонуйте!

Продаж будинків (8)

  • Квартал
    70 000 $
    921 $/м²

    Успішна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    76 / 26 / 30 м²
    1 поверх
    2 сот
    2 кімнати
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    КОД 2581 Пропонується до продажу одноповерховий будинок з продуманим плануванням на ділянці 2,5 сотки. Характеристики будинку: • Загальна площа: 80 м² • Ділянка: 2,5 сотки • Велика кухня-вітальня • 2 спальні • 2 санвузли • Прихожа • Вихід з кухні на терасу Будівництво: • Матеріал стін: газоблок 300 мм • Утеплення: пінопласт 100 мм • Фасад: декоративна штукатурка • Вікна: енергозберігаючі склопакети • Дах: металочерепиця • Внутрішні міжкімнатні перегородки з цегли Комунікації: • Автономне газове опалення • Електрика 7 кВт (3 фази) • Свердловина 65 м • Септик 7 м³ Локація: Тиха та затишна місцевість. Поруч ліс, озеро, школа, дитячий садок, магазин. Зручний виїзд на Житомирську та Варшавсь...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    390 000 $
    2 073 $/м²

    Революції, 14-з

    БЕЗ КОМІСІЇ
    188 / 118 / 18 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    Продам сучасний будинок у лісовій Бучі з ремонтом, 188 м² КОД 1673 Сучасний будинок площею 188 м² на доглянутій ділянці 10 соток у престижному районі лісової Бучі. Стильний ремонт, продумане планування та унікальна атмосфера життя поруч із природою. Загальна площа - 188,1 м² Ділянка - 10 соток Житлова площа - 118,4 м² Кухня-студія - 18 м² Спальні - 4 (одна з гардеробною) Вітальня - з панорамними вікнами Санвузли - декілька, з ванною та душем Опалення - індивідуальне електричне + тепла підлога Газ - можливість підключення Поверхів - 2 Особливості: • якісний ремонт, будинок мебльований та укомплектований технікою • простора кухня-студія та велика сонячна вітальня • сучасна тераса для ба...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    70 000 $
    675 $/м²

    Шевченка

    БЕЗ КОМІСІЇ
    103.7 / 73 / 11.3 м²
    1 поверх
    25 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    КОД 3238 Будинок с.Пилиповичі 104м2 5 кімнат 25 соток Всі комунікації є Будинок потребує косметики Реальному покупцю буде гарний торг Я – сертифікований рієлтор із 8-річним досвідом роботи, і працюю без комісії для вас. Маю доступ до всіх об’єктів на ринку і готова показати вам найкращі пропозиції. Телефонуйте зараз! Працюю для вас без вихідних, 7 днів на тиждень.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    73 000 $
    1 478 $/м²

    Лисенка вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ Пилипів Потік
    49 / 20 / 9 м²
    1 поверх
    2 сот
    2 кімнати
    2 тиж. тому
    КОД 3208 Площа будинку 49,4 кв.м.,зем.діл. 2 сот.,зданий в експлуатацію у 2021 р. Побудований із використанням природніх матеріалів :дерева,соломи,глини за каркасною технологією,що забезпечує прохолоду влітку,і тепло взимку. Опалення :електричне(тепла підлога), і пічне (плита і піч-лежанка), ел.лічильник(день-ніч),септик із використанням бактерій. Будинок може бути як дві окремі житлові площі( має по два входи,сан.вузли,кухні),так і однією площею. Має доглянуте подвір'я,тераси з обох боків ,підсобні приміщення,погріб,,місце для авто. Готовий для безпечного і комфортного проживання.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    52 000 $
    520 $/м²

    Спаська вул.

    100 / 50 / 23 м²
    1 поверх
    4 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    КОД 3221 Білогородка, вул. Спаська Будинок 100м2 ділянка 4 сотки Електрика 12 кВт Септик 4 куба Свердловина Телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    15 000 $
    395 $/м²

    Магістральна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    38 / 20 / 15 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    2 тиж. тому
    КОД 3234 Дача, садове товариство, знаходиться у с.Торфʼяне, Бучанського району, Київської області, там дачний кооператив. Має шикарний участок у центрі. Ідеальний під забудову. будиночок з дерев'яних панелей, обкладений цеглою. Ідеальне місце для проживання, затишне та тихе біля лісу. В ньому нова груба і на опалення і на приготування їжі. Землі 5 соток, але по факту 7-8. Вода криниця, електрика 5кВ. Поруч ліс, озеро з пляжем, можна відпочивати та купатися. В центрі магазини, правління, базарчик на вихідних. Від електрички Загальці їздять автобуси, можна з сусідами автівкою( є чат попутників). Мінімальне оформлення Сертифікат, держпрограми - так Телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    68 000 $
    680 $/м²

    Лугова

    БЕЗ КОМІСІЇ
    100 / 40 / 30 м²
    1 поверх
    16 сот
    3 кімнати
    2 тиж. тому
    КОД 3348 Продаж будинку на великій ділянці 16 соток у с. Раківка. Будинок площею 100 м², збудований із газоблоку на міцному фундаменті. Продумане планування та якісна основа дозволяють завершити будівництво під власний стиль і потреби. Є простора тераса — чудове місце для ранкової кави, сімейних вечорів та відпочинку з видом на природу. Підключена електроенергія 13 кВт. Є можливість провести газ Ділянка 16 соток — багато простору для саду, зони барбекю, басейну чи додаткових споруд. Головна перевага — поруч ліс. Тиша, чисте повітря, спів птахів та атмосфера заміського життя, де можна по-справжньому відпочити від міської метушні. Ціна: 68 000 $. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    225 000 €
    1 196 €/м²

    Бучанське шосе

    188 / 94 / 17 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    Затишок, простір і зручність у самому серці міста! Будинок площею 188,2 м² на тихій вулиці Бучанське Шосе - ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт та якісне життя. Будинок розташований у тихій частині центру Гостомеля, поряд вся інфраструктура (школа, садочок, ринок, супермаркети, амбулаторія, зупинка транспорту) 3 хв до Варшавської траси, зручний виїзд на Київ, Бучу, Ірпінь Поруч парк «Щасливий» для відпочинку та прогулянок У Будинку зроблено новий ремонт у світлих тонах Меблі та техніка - залишаються для нових власників Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел Планування продумане до дрібниць: * 3 спальні — кожен матиме свій простір * Простора кухня для зручності * Ві...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.